Kijk binnen in onze Socio Club!

Tides is een organisatie met als doel om Virtual Reality te introduceren bij bedrijven en particulieren met behulp van het product 360PRO. Daarmee maakt het bedrijf foto’s van 360 graden.

Door hun samenwerking met Google kunnen ze op die manier worden bekeken. Zo deden ze dat ook voor onze club. In de thuiswedstrijd tegen Sparta Petegem werden al enkele prachtige exemplaren genomen.

Dit is een win-winsituatie voor onze club en voor onze andere sponsors. Doordat de foto’s van 360 pro volledig kunnen ronddraaien, komen alle sponsors in ons stadion mooi en duidelijk in beeld. Op deze manier kunnen alle sponsors bekijken waar de publiciteit van hun bedrijf te vinden is. Potentieel nieuwe partners hebben meteen ook een beeld van de boarding en kunnen zo een keuze maken waar ze hun naam in het stadion kunnen terugvinden. Wij danken Tides/360pro voor de foto’s en kijken uit naar een verdere samenwerking.

Kijk binnen in onze Socio-Club en onze Business Lunch-ruimte.